لوله استیل

آلیاژی که مواد اولیه آن از فلز آهن است و کمتر از ۲% کربن دارد استیل یا فولاد نامیده میشود. بسته به نوع و مقدار عناصر موجود در آن خواص مکانیکی آن مثل سختی و شکل پذیری مشخص می شود. افزایش مقدار عنصر کربن سبب افزایش سختی و مقاومت می شود ولی از مقدار شکل پذیری آن کاسته می شود.
فولادها به دو دسته کلی ساده آلیاژی و کربنی تقسیم بندی می شوند.در فولادهای ساده کربنی به جز کربن و بعضی عناصر معمول ( مثل فسفر و منگنز و گوگرد و سیلیسیم ) هیچ عنصر دیگری وجود نداردافزودن برخی عناصر به فلز آهن آلیاژهایی تولید می شود که خصوصیات بسیار زیادی دارند.به عنوان مثال با افزودن کروم به آهن استیل ضد زنگ استیل تشکیل می شود که در برابر خوردگی های مختلف مقاومت بسیار زیادی دارد

لوله استنلس ( استیل )

عرضه مستیقیم لوله استیل در فولادستان

در فولادستان انواع لوله استیل با قیمتی مناسب و کیفیتی عالی از برند های معتبر داخلی و خارجی عرضه خواهد شد.همچنین مشتریان گرامی میتوانند قبل از خرید از مشاوره جهت بهترین انتخاب بهره مند شوند

لوله استیل ( استنلس )

لوله استیل

لوله های استیل طلایی جنس و آلیاژ مشابه با لوله های استیل نقره ای دارند با این تفاوت که رنگ آن طلایی می باشد.لوله استیل طلایی به دلیل رنگ و پرداختی که روی آن انجام شده است، قیمت بالا تری نسبت به لوله استیل نقره ای دارد.

لوله استیل طلایی رنگ ثابتی دارد و با ضربه و خراش رنگ آن خراشیده نمی شود. این لوله ها همچنین ضد رنگ نیز می باشند. قیمت این لوله ها به علت نوسانات بازار به صورت روزانه  تغییر می کند.

شایان توجه است که این نوع لوله در دو جنس استیل طلایی ۳۰۴ و ۲۰۱ تولید می شود که هر کدام کارایی مخصوص به خود را دارند.

برای ساختن نرده و حفاظت استیل از لوله استیل نرده استفاده می شود. لوله استیل نرده در ساخت نرده استیل راه پله، نرده استیل پنجره، نرده استیل استخر نرده های محافظ و… کاربرد دارد. لوله استیل نرده دارای ضخامت ها و قطر های متفاوت است که در مکان های مختلف نرده استیل کاربرد دارد.

لوله استیل دکوراتیو یکی از زمینه های کاربردی لوله های فولادی ضد زنگ با کیفیت بالا و تزئینی است که طیف زیادی از محصولات را برای استفاده در چندین کاربرد ساختاری و تزئینی ارائه می دهد. لوله های استیل دکوراتیو با ظاهری جلا داده شده به راحتی حفظ می شود، مزیت مهم مقاومت در خوردگی را دارا میباشند.

این نوع از لوله ها برای ویژگی های عالی مانند ماندگاری همیشگی، با دوام در شرایط محیطی گوناگون و قابلیت نصب آسان در قیمت های مختلف و در شرایط مختلف حضور دارند.

استیل ضد رنگ ۲۰۱ آلیاژی می باشد که نیمی از آلیاژ مرسوم استنلس(۳۰۴) نیکل دارد و میزان منگنز و نیتروژن آن افزایش یافته است.

در این حالت این آلیاژ ارزان تر از آلیاژ های استنلس دیگر است ولی قابلیت کار پذیری آن به خوبی بقیه نیست . آلیاژ۲۰۱ یک فلز آستنیتی است ، زیرا یک استنلس غیر مغناطیسی است که مقدار زیادی عناصر کروم و نیکل و مقدار کمی عنصر کربن دارد

فهرست